Zobacz, jak prawdopodobnie będzie wyglądał iPhone XR 2 (wideo)

Tomek Czech   24 lipca 2019

Oprócz dwóch nowych flagowców, we wrześniu Apple ma zaprezentować taż trzeci model – następcę iPhone’a XR. Ma on posiadać przeprojektowaną tylną kamerę z dwoma obiektywami umieszczonymi na kwadratowym wybrzuszeniu. W sieci pojawiło się wideo prezentujące atrapę tego modelu.

berrolia

iPhone XR 2 (2019)

Wideo udostępnił na Twitterze znany tipster Ben Geskin.

O tym, że iPhone XR 2 będzie posiadał dwa obiektywy tylnej kamery umieszczone – jak w dwóch flagowcach – na wybrzuszeniu w kształcie kwadratu donosił w maju Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks).

Trudno powiedzieć, dlaczego podwójna kamera miałaby wyglądać właśnie tak, a nie po prostu tak, jak dotychczas w modelach X, XS i XS Max. Być może chodzi o konstrukcję nowych obiektywów (według Hemmerstoffera ma to być inna optyka niż w poprzednich iPhone’ach), być może Apple doszło do wniosku, że optymalne dla najlepszej jakości zdjęć jest inne umieszczenie flasha względem obiektywów. A może chodzi o to, żeby telefon wizualnie nie odróżniał się aż tak bardzo od dwóch pozostałych nowych modeli – następców iPhone’a XS i XS Max.

Obecnie iPhone XR posiada tylko jeden obiektyw tylnej kamery.

Premiera trzech nowych iPhone’ów spodziewana jest we wrześniu.

Zobacz też: iPhone 11 z ultraszerokokątnym obiektywem, funkcją „Smart Frame”, portem Lightning, ulepszoną kamerą FaceTime i bez 3D Touch – raport

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: