iPhone XS tańszy nawet o 400 zł w promocji w Orange

Tomek Czech   1 sierpnia 2019

W ramach obecnej Oferty Tygodnia Orange proponuje iPhone’a XS, którego możemy kupić nawet 264 zł taniej w wybranych planach mobilnych i 408 zł  taniej w pakiecie Orange Love.

berrolia

W ofercie dostępny jest iPhone XS z dyskiem 512 GB, którego oficjalna cena w Polsce to 6719 zł.

W abonamencie Plan Mobilny 55 na start płacimy 999 zł, a potem 24 raty po 210 zł (za urządzenie) + 55 zł comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Z kolei w abonamencie Plan Mobilny 75 płacimy tylko 499 zł na start, a potem 24 raty po 220 zł za urządzenie + 75 zł za abonament.

W obu przypadkach za iPhone’a XS 512 GB finalnie zapłacimy 264 zł mniej, niż wynosi jego regularna cena w tych taryfach w Orange.

Więcej, bo aż 408 zł zaoszczędzimy wybierając ten telefon w pakiecie Orange Love, czyli z internetem i telewizją. Na start nie płacimy wtedy nic, a rata miesięczna za urządzenie wynosi 241 zł (również przez dwa lata).

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Orange.

Wielka wyprzedaż OUTLETU ThinkStore – jak nowe, a tańsze o połowę!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: