Czyżby jednak „iPhone 11 Pro” z wsparciem dla nowej, mniejszej wersji Apple Pencil?

Łukasz Bernaczyk   22 sierpnia 2019

Jeden z producentów etui dla smartfonów Apple przedstawił właśnie case przeznaczony dla nadchodzących iPhone’ów 2019. Niby nic nadzwyczajnego na niecały miesiąc przed premierą nowych iPhone’ów, ale jest jeden intrygujący szczegół w przedstawionych etui – miejsce na mniejszy rysik Apple Pencil.

berrolia

iPhone 11 Pro z Apple Pencil?

Nowe etui dla jednego z tegorocznych iPhone’ów pokazał portal MobileFun. Na zdjęciach widzimy „iPhone’a 11 Pro” ubranego w skórzane etui firmy Olixar. Uwagę przyciąga wycięcie po prawej stronie etui z napisem „ Pencil”.

Mówiąc wprost, jest to miejsce na rysik Apple Pencil, jednak na pewno na jego nową, zdecydowanie krótszą wersję.

O potencjalnym wsparciu iPhone’ów dla Apple Pencil mówi się od lat. Takie informacje pojawiły się też w tym roku odnośnie iPhone’a 11.

Przez chwilę plotki mówiły również o specjalnej, miniaturowej wersji Apple Pencil przeznaczonej dla iPhone’a, jednak te stosunkowo szybko ucichły.

Na tym etapie bardzo ciężko jednoznacznie powiedzieć, czy rzeczywiście nowe iPhone’y (2019) będą obsługiwały Apple Pencil, a jeszcze trudniej potwierdzić specjalny, mniejszy rysik przeznaczony dla iPhone’a.

Możliwe jest też, że firma produkująca etui przygotowała rendery etui z miejscem na Apple Pencil wyłącznie by wzbudzić zainteresowanie i zdobyć rozgłos. W końcu w tej chwili o ich ofercie mówi się na całym świecie.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: