Apple Watch Series 5 z funkcją pomiaru ciśnienia krwi?

Łukasz Bernaczyk   28 sierpnia 2019

W sieci pojawiła się nowa, dość zaskakująca informacja dotycząca Apple Watcha Series 5, którego premiera spodziewana jest 10 września, razem z nowymi iPhone’ami. Według jednego z leakerów nowy Apple Watch będzie posiadał funkcję pomiaru ciśnienia krwi.

berrolia

Apple Watch Series 5

Tę ekscytującą wiadomość podał na Twitterze użytkownik o nicku Mr White. Nie przesądza, że Apple Watch 5. generacji będzie pozwalał na pomiar ciśnienia tętniczego – pisze, że myśli, że tak będzie.

Do wiadomości dołączył kilka zdjęć, choć te przedstawiają jeden z wcześniejszych modeli Apple Watcha z kopertą 42 mm.

W przeszłości Mr White kilkukrotnie udostępniał zdjęcia prototypów nadchodzących produktów Apple i innych firm, dlatego nie można zignorować podawanych przez niego informacji.

W tym wypadku podchodziłbym jednak dość sceptycznie do przedstawionych rewelacji. Choć pomiar ciśnienia krwi byłby naprawdę rewelacyjną nowością, uważam, że przeciek na ten temat zobaczylibyśmy znacznie wcześniej przed premierą.

Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że Apple Watch Series 5 będzie dostępny w tytanowej i ceramicznej obudowie.

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: