Czy tak będzie wyglądała cała linia iPhone’a 11 (2019)?

Łukasz Bernaczyk   3 września 2019

Konferencja Apple i jednocześnie premiera nowych iPhone’ów (2019) już za tydzień. We wtorek, 10 września, o godzinie 19:00 (polskiego czasu) rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń technologicznych tego roku. Jak będą finalnie wyglądały tegoroczne iPhone’y i w jakich kolorach będą dostępne?

berrolia

iPhone 11 (2019) – podpowiedzi w zaproszeniu

Jak na każdą ze swoich prezentacji produktowych, także i teraz Apple przygotowało i rozesłało mediom zaproszenia. Praktycznie zawsze grafika towarzysząca takim zaproszeniom zawierała ukryte powiązanie z tematyką konferencji oraz z produktami na niej pokazywanymi.

Wygląda na to, że także tym razem jest podobnie. Instagramowy kanał theapplehub pokusił się o rozwikłanie przesłania ukrytego w zaproszeniu na przyszłotygodniową konferencję.

Linia iPhone’ów XR 2019

W tym artykule chciałbym skupić się jednak na jednym aspekcie tej analizy, który wydaje się być bardzo trafny – na nowych kolorach nadchodzących iPhone’ów.

Jeżeli spojrzycie na poniższą wizualizację, to cieżko oprzeć się wrażeniu, że właśnie takie przesłanie kryje pięciokolorowe logo nadgryzionego jabłka z zaproszenia, i że dokładnie tak będzie wyglądała linia iPhone’ów XR 2019.

Linia iPhone’ów XS/XS Max 2019

Bazując na innych przeciekach i doniesieniach, portal theapplehub przygotował też wizualizację linii iPhone’ów XS/XS Max 2019.

Wszystkie iPhony’y 2019

Jeżeli złożyć powyższe rendery razem, możemy zobaczyć, jak potencjalnie może wyglądać pełna oferta tegorocznych iPhone’ów. Patrząc na to zestawienie i biorąc pod uwagę wygląd zaproszenia oraz wcześniejsze informacje, które trafiły do sieci uważam, że autor mógł trafić w dziesiątkę i nie zdziwię się, jeżeli finalna linia smartfonów Apple na ten rok będzie wyglądała właśnie tak.

PS. zwróćcie uwagę na centralnie położone logo, które we wszystkich wcześniejszych modelach znajdowało się w górnej części iPhone’a. Jeżeli jeszcze nie wiecie skąd ta zmiana, zachęcam do przeczytania mojego wczorajszego artykułu, w którym wyjaśniam tę kwestię.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: