Apple uruchomiło darmowy program wymiany pękniętych ekranów w Apple Watch Series 2 i Series 3

Łukasz Bernaczyk   9 września 2019

Nowy program naprawczy uruchomiony kilka dni temu przez Apple polega na darmowej wymianie pękniętych ekranów w aluminiowych zegarkach Apple Watch z serii 2. i 3. Oczywiście chodzi wyłącznie o pęknięcia wyszczególnione przez producenta.

Jakie pęknięcia podlegają wymianie ekranu?

Jak podaje Apple, chodzi o pęknięcia na zaokrąglonych rogach wyświetlacza, które następnie mogą powiększać się wzdłuż krawędzi ekranu.

Apple określa, że tego rodzaju pęknięcia powstają w bardzo rzadkich okolicznościach, jednak nie wyjaśnia dokładnie, o jakie okoliczności chodzi.

Które modele AW kwalifikują się do programu?

Do programu darmowej wymiany wyświetlacza zostały zakwalifikowane wszystkie aluminiowe modele Apple Watch Series 2 i Series 3. Rozmiar koperty ani też jej kolor nie grają roli.

Zgłaszany do programu zegarek musi być zakupiony w ciągu ostatnich 3 lat (liczy się data pierwszej sprzedaży sklepowej).

Oczywiście w Polsce zgłaszamy się do jednego z autoryzowanych serwisów Apple. Należy to zrobić w ciągu roku od daty rozpoczęcia programu (wystartował on 30.08.2019 r.).

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: