Ponad 45 nowości i zmian w iOS 13.2 beta 2 (wideo)

Łukasz Bernaczyk   11 października 2019

Wczoraj Apple udostępniło deweloperom drugą betę systemu iOS 13.2, która przynosi sporo większych lub mniejszych zmian i nowości. Zobaczmy przegląd wszystkich odnalezionych nowinek.

berrolia

iOS 13.2 beta 2 – lista nowości

O największych nowościach w iOS 13.2 beta 2 pisaliśmy wczoraj tutaj. Tymczasem w sieci pojawiły się już pierwsze wideo z przeglądem wszystkich (także tych mniejszych) zmian.

Większość z tych drobnych zmian ma związek z wyglądem i zachowaniem poszczególnych elementów systemu, co ostatecznie wpływa na pozytywne doświadczenia z użytkowania iOS 13.

Przegląd nowości w iOS 13.2 beta 2 – iupdate:

Znalazły się jednak też takie nowości, jak możliwość zmiany jakości zapisu wideo (rozdzielczości i ilości zapisywanych klatek na sekundę) bezpośrednio z aplikacji Aparat, co uważam za bardzo fajną opcję.

Przegląd nowości iOS 13.2 beta 2 – EverythingApplePro:

Nie wiemy dokładnie, kiedy iOS 13.2 ujrzy światło dzienne w wersji publicznej. Pozostaje więc tylko czekać lub (wersja dla mniej cierpliwych) dołączyć do programu beta testerów.

Autoryzowany serwis Apple - postaw na specjalistów z iSpot

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: