AirPods Pro mogą zostać zaprezentowane już dzisiaj i to aż w 8 kolorach

Łukasz Bernaczyk   28 października 2019

Według najnowszych doniesień, słuchawki dokanałowe Apple AirPods Pro z nowym dizajnem, funkcją aktywnej redukcji hałasu (ANC) oraz w aż ośmiu wariantach kolorystycznych mają być zaprezentowane już w najbliższych dniach, być może jeszcze dzisiaj.

berrolia

AirPods Pro

O nowych, przeprojektowanych słuchawkach bezprzewodowych z linii Pro pisaliśmy już w kwietniu. Od tego czasu stopniowo dowiadywaliśmy się o nich coraz więcej.

Najistotniejszymi nowościami nadchodzących AirPodsów mają być:

8 kolorów

Jak podaje chiński Economic Daily News, AirPods Pro mają być dostępne aż w ośmiu wersjach kolorystycznych. Część z nowych barw ma odpowiadać kolorom iPhone’a 11 Pro i 11 Pro Max, takim jak: gwiezdna szarość, nocna zieleń oraz kolor złoty.

Etui słuchawek również występować będzie w tych samych barwach, a użyty do ich produkcji materiał ma swoją fakturą i wyglądem przypominać tylną obudowę tegorocznych iPhone’ów Pro.

AirPods Pro – data premiery

Tu mamy spory hit. Twórca serwisu Viralation, Josh Baesal, na swoim Twitterze poinformował, że AirPods Pro swoją premierę będą miały… dzisiaj, natomiast do sprzedaży trafią już za 2 dni, czyli w środę 30.10.2019 r.

Powagi sprawie dodaje wiadomość Bena Geskina, który potwierdza premierę nowych słuchawek Apple w tym tygodniu.

Inne źródła już jakiś czas temu podawały bardziej ogólnikowo datę premiery AirPods Pro przewidywaną na ostatnie miesiące tego roku.

AirPods Pro – cena

Jeżeli chodzi o cenę nowych słuchawek Apple, to jest ona jedną wielką niewiadomą. Wiemy, że będzie drożej choćby z racji tego, że słuchawki należą do linii Pro, która zawsze jest droższa od podstawowej serii produktów Apple.

Chiński Economic Daily News mówi o cenie 259 dolarów, choć jak sam też przyznaje jest to bardziej strzał oparty na poprzednich doświadczeniach niż kwota wynikająca z jakichkolwiek nieoficjalnych informacji.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: