Twisto daje każdemu nowemu klientowi 100 zł na zakupy świąteczne

Tomek Czech   9 grudnia 2019

“Za dużo wydatków na święta? Kup teraz, zapłać póżniej” – to hasło świątecznej promocji Twisto, czyli usługi, o której pisaliśmy Wam już kilka razy. Twisto oferuje możliwość zapłacenia za zakupy nawet kilka tygodni po ich zrobieniu. To wręcz idealne rozwiązanie w okresie świątecznym, kiedy rzucamy się w wir kupowania prezentów i za część z nich najchętniej zapłacilibyśmy później, np. w styczniu, z kolejnej wypłaty. Z Twisto jest to jak najbardziej możliwe i to bez płacenia jakichkolwiek odsetek.

W dodatku Twisto kusi klientów bardzo atrakcyjnym dodatkiem – każdy, kto zarejestruje się teraz w Twisto otrzyma 100 zł do wydania na co tylko zapragnie. Jeden czy dwa choinkowe prezenty będzie miał więc gratis.

berrolia

Bonus 100 zł od Twisto na zakupy świąteczne

Zasady są bardzo proste – rejestrujesz się w Twisto (możesz to zrobić bezpośrednio ze smartfona w aplikacji na iOS lub Androida) i po pozytywnej weryfikacji otrzymujesz bonus 100 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnym miejscu.

Bonus jest przyznawany w punktach – w aplikacji widzisz, że na Twoim koncie jest 100 punktów. Oznacza to, że możesz zrobić zakupy za 100 zł, za które z własnych pieniędzy nie zapłacisz nic. Jeśli wydasz więcej niż 100 zł, zwrócisz Twisto tę kwotę obniżoną o 100 zł.

Brzmi jak naprawdę świetna okazja, więc pytanie, czy są jakieś haczyki? Jest tylko jeden – bonus w postaci 100 zł otrzyma pierwszych 5 tys. osób, więc warto się pospieszyć!

Zakupy w sklepach zagranicznych po najlepszym kursie

W okresie przedświątecznym warto też zwrócić uwagę, że płatności zagraniczne z Twisto odbywają się po najbardziej korzystnym kursie Mastercard  – bez potrzeby wcześniejszej wymiany waluty. Bez opłat i prowizji, nawet w weekendy. Dzięki temu możemy kupić prezenty w zagranicznych sklepach internetowych nie martwiąc się, że wydamy za dużo przez niekorzystny kurs wymiany.

Jak działa Twisto?

Sposób działania Twisto, czyli aplikacji mobilnej z kartą wielowalutową i kredytem odnawialnym jest bardzo prosty:

  1. Rejestrujesz konto – w aplikacji składasz wniosek o kartę z limitem kredytowym. Dostajesz dostęp do bezpłatnego konta internetowego wraz z kartą płatniczą.
  2. Otrzymujesz miesięczny limit wydatków.
  3. Dostajesz bezpłatną kartę (nie ma też limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo).
  4. Robisz zakupy (z Twisto możesz robić zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą).
  5. Wybierasz, kiedy zapłacisz – na koniec miesiąca Twisto podsumuje Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę (robisz to za pomocą BLIKA lub przelewu). Jeśli chcesz, możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej, bez dodatkowych kosztów.

Jeśli potrzebujesz, możesz jeszcze bardziej odłożyć spłatę w czasie – zwracasz tylko 10 proc. wartości wydatków, a pozostałą kwotę przesuwasz na później w koncie. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże i na tej podstawie decydujesz.

Aplikację Twisto możesz pobrać z App Store lub Google Play.

Twisto – aplikacja i karta wielowalutowa

Twisto to jeden z najszybciej rosnących fintechów w Europie. W zeszłym roku pojawił się w Polsce, oferując odroczoną zapłatę za produkty kupowane w sklepach online (“Kup teraz, zapłać później”). W sierpniu tego roku odpalił nową usługę – Twisto Free, która pozwala na zapłacenie za zakupy nawet dopiero po 45 dniach (i oferuje szereg innych korzyści). Natomiast w październiku premierę miała aplikacja Twisto z kartą wielowalutową, dzięki której z Twisto można korzystać w każdym sklepie online i tradycyjnym, w Polsce i za granicą – wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard.

Jeszcze w tym roku aplikacja Twisto zyska dodatkową funkcję – Twisto Split, czyli łatwy podział rachunku między znajomych (nawet tych, którzy nie korzystają z Twisto).

W pierwszym kwartale 2020 r. Twisto zaoferuje też płatności Apple Pay (a później Google Pay). Jeszcze w pierwszej połowie 2020 r. użytkownicy będą też mogli rozłożyć większe zakupy na raty z poziomu aplikacji. Będzie też program Cashback, czyli zwrot części wydatków poniesionych w wybranych sklepach. 

Konkurencja dla Revoluta

Na razie, płacąc kartą Twisto lub przez aplikację Twisto możemy korzystać ze środków przyznanych nam w ramach limitu. Ale już niedługo nasze konto będziemy mogli też zasilić środkami własnymi (podpinając dowolną kartę).

Będziemy więc mieli dwie opcje – korzystać albo z własnych pieniędzy, albo z limitu kredytowego. Dlatego Twisto ma nadzieję na skuteczne konkurowanie z Revolutem, który oferuje tylko jedną z tych opcji.

Niedawno Twisto podało oficjalne dane o ilości klientów, których pozyskuje po wprowadzeniu najnowszych usług – do połowy listopada aplikowało o nie już ponad 70 tysięcy użytkowników. Zainteresowanie usługą jest bardzo duże – codziennie rejestruje się około 2,5 tys. osób.

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: