MacOS 11 Ventura – jeszcze bliżej systemów iPadOS i iOS (wideo)

Łukasz Bernaczyk   16 grudnia 2019

Choć do przyszłorocznego, premierowego pokazu nowych systemów operacyjnych Apple podczas WWDC 2020 zostało jeszcze mnóstwo czas, w sieci coraz częściej pojawiają się pomysły na to, jak będą wyglądały nowe OSy i jakie w jakie nowe funkcje zostaną wyposażone. Nie inaczej było tym razem, gdy na YouTube pojawiła się wizualizacja nowe macOS 11, która mocno zbliża system do iPadOS.

berrolia

macOS 11 Ventura

Grafik Kamar Avdan postanowił podzielić się swoim pomysłem na przyszłoroczną wersję systemu dla komputerów Mac. To, co najbardziej rzuca się w oczy, to nowy „płaski” dizajn systemu mocno zbliżający go do iPadOS czy iOS.

Ale wygląd to nie jedyna cecha upodabniająca koncepcyjny macOS 11 Ventura do systemów mobilnych Apple. Są też widżety na biurku, gesty znane z iPada i preferencje systemowe podobne to tych z iPadOS. Jest nawet FaceID…

Lubię tzw. „flat design”, więc tak wyglądający i działający system macOS bardzo przypadłby mi do gustu. A jak podoba się Wam?

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: