Złoty Tydzień: Kanex MultiSync Foldable Keyboard – składana klawiatura Bluetooth do iPada, iPhone’a, Apple TV w super cenie

Dawid Olczak   31 stycznia 2020

Za nami już cztery promocje w ramach Złotego Tygodnia w ThinkStore, w których mogliście kupić ładowarkę Mophie Dual Wireless, inteligentne gniazdko Eve Energy, etui Puro ICON oraz Eve Thermo Connected 3. generacji (HomeKit) w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dziś trochę zbaczamy z przetartych szlaków i do “złotych promocji” dodajemy produkt, którego nigdy wcześniej nie przecenialiśmy – bezprzewodową, składaną klawiaturę Bluetooth Kanex MultiSync Foldable Keyboard, której można używać z iPadem, Apple TV, iPhonem oraz MacBookiem.

berrolia

Kanex MultiSync Foldable Keyboard – bezprzewodowa klawiatura Bluetooth dla iPada, Maca, Apple TV, iPhone’a

Składana klawiatura Bluetooth Kanex MultiSync to wygodne i praktyczne rozwiązanie m.in. podczas wyjazdów służbowych, wypadów weekendowych czy pracy na tablecie z etui bez wbudowanej klawiatury. To także świetna, znacznie tańsza alternatywa dla oryginalnej Smart Keyboard Folio od Apple.

Klawiatura Kanex charakteryzuje się ultrasmukłą oraz bardzo lekką konstrukcją. Jest niezwykle wygodna do przenoszenia, po złożeniu zmieści się nawet w malutkiej torebce.  Urządzenie posiada wbudowane magnesy, które wyłączają klawiaturę po złożeniu i oszczędzają baterię.

Wbudowany akumulator oraz moduł transmisji bezprzewodowej Bluetooth zapewniają sprawną komunikację z urządzeniami iOS (iPhone lub iPad), MacOS, a także Apple TV.

Funkcja MultiSync pozwala skonfigurować klawiaturę z maksymalnie czterema różnymi urządzeniami, a następnie przełączenie ich przy użyciu specjalnych klawiszy w łatwy i szybki sposób.

Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Kanex MultiSync to urządzenie, które wyśmienicie nadaje się do pracy na iPadzie czy iPhonie – jest niezwykle mobilna, wygodna i oferuję długi czas pracy na baterii.

Skorzystaj z promocji Złotego Tygodnia i kup Kanex MultiSync Foldable Keyboard w super cenie.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: