Premiera słuchawek Powerbeats Pro 2 już niebawem – raport

Łukasz Bernaczyk   7 maja 2020

Nowa generacja Powerbeats Pro, tzw. „sportowych AirPodsów”, może pojawić się w sprzedaży lada dzień. Po zarejestrowaniu produktu w USA i Malezji, tym razem słuchawki zostały zarejestrowane w Korei Południowej.

berrolia

Powerbeats Pro 2 (2020)

Z wniosków o rejestracje słuchawek Powerbeats Pro 2 złożonych w Stanach Zjednoczonych, Malezji, a teraz także w Korei Południowej wiemy, że premiera nowych słuchawek Beats z linii Pro to kwestia dni, ewentualnie tygodni (wydaje się, że najpóźniej zostaną zaprezentowane na WWDC 2020, która zaczyna się 22 czerwca).

Z dokumentów wynika, że nowa generacja Powerbeats Pro nie wniesie w zasadzie żadnych zmian w wyglądzie.

Z przecieków wynika, że od Powerbeats Pro 2 możemy spodziewać się jeszcze lepszej jakości dźwięku oraz dłuższej pracy na baterii.

Oprócz wyglądu, niezmienna pozostanie najprawdopodobniej również cena Powerbeats Pro 2 – słuchawki pierwszej generacji w polskim sklepie internetowym Apple kosztują 1129 zł i dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: kość słoniowa, leśna zieleń, granat, czerń.

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: