iPhone 12 i Phone 12 Pro – pełna specyfikacja i ceny ujawnione przez leakera

Łukasz Bernaczyk   12 maja 2020

Jon Prosser to chyba najczęściej cytowany ostatnimi czasy leaker ze świata Apple. Jego informacje znajdują praktycznie 100-procentowe potwierdzenie. Teraz Prosser podaje pełną specyfikację wszystkich czterech modeli nadchodzącej linii iPhone’a 12.

berrolia

iPhone 12 i iPhone 12 Pro – specyfikacja

Prosser już od jakiegoś czasu dawkował nam informacje na tamat iPhone’a 12. Teraz postanowił zebrać wszystkie te informacje i dodać kilka nowych, co ostatecznie daje nam pełną specyfikację najważniejszych parametrów technicznych wszystkich czterech iPhone’ów 12, jakie mają pojawić się w tym roku.

Dodam tylko, dla osób mniej zaznajomionych z tematem, że na całą linię składały się będą w tym roku aż cztery modele iPhone’a 12:

  • iPhone 12 z ekranem o przekątnej 5,4 cala;
  • iPhone 12 Max z ekranem o przekątnej 6,1 cala;
  • iPhone 12 Pro z ekranem o przekątnej 6,1 cala;
  • iPhone 12 Pro Max z ekranem o przekątnej 6,7 cala.

Prezentacja iPhone’a 12 spodziewana jest tradycyjnie we wrześniu. Modele Pro, zwłaszcza 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max mogą trafić do sprzedaży nieco później – w październiku lub listopadzie.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: