Gurman: Apple zaprezentuje iPhone’a 12 5G dopiero w październiku

Tomek Czech   8 września 2020

Gdy dzisiaj Apple oficjalnie ogłosiło, że ich najbliższa konferencja odbędzie się 15 września wydawało się, że to właśnie wtedy zostanie zaprezentowany iPhone 12. Jednak dobrze poinformowany Mark Gurman z Bloomberga podaje, że nowe iPhone’y Apple pokaże dopiero w październiku.

berrolia

Premiera iPhone’a 12 – wrzesień czy październik?

Kilka dni temu Gurman pisał, że we wtorek Apple może ogłosić datę konferencji, która odbędzie się jeszcze we wrześniu, i na której zaprezentowane zostaną iPhone 12 oraz Apple Watch Series 6.

Apple rzeczywiście zapowiedziało dzisiaj konferencję na przyszły wtorek, 15 września. Ale zaraz potem dziennikarz Bloomberga napisał na Twitterze, że docierają do niego informacje, że podczas tego wydarzenia firma nie pokaże światu najnowszej wersji swojego smartfona, lecz skupi się przede wszystkim na nowym Apple Watchu i iPadzie.

Potwierdza to równie dobrze poinformowany w sprawach Apple John Paczkowski z Buzz Feed News.

iPhone 12 5G ma być zaprezentowany dopiero w październiku.

Leaker Jon Prosser podawał przed miesiącem, że według jego informacji Apple zaprezentuje iPhone’a 12 na konferencji, która odbędzie się w drugim tygodniu października.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: