Apple oficjalnie zapowiada konferencję na 15 września

Tomek Czech   8 września 2020

Apple ogłosiło dzisiaj, że ich najbliższa konferencja odbędzie się w najbliższy wtorek, 15 września. Spodziewamy się premiery iPhone’a 12, Apple Watch Series 6, iPada Air 4 i kilku innych produktów.

berrolia

Konferencja Apple – 15 września 2020

Sprawdziły się przewidywania, że Apple jeszcze dziś ogłosi datę swojej kolejnej konferencji – firma z Cupertino zaktualizowała dzisiaj swoją stronę, dodając informację, że kolejny “special event” odbędzie się w następny wtorek, 15 września, o godzinie 10:00 czasu PDT, czyli o 19:00 czasu polskiego.

Spodziewamy się, że podczas konferencji Apple zaprezentuje dwa nowe modele swojego zegarka na czele z Apple Watch Series 6, iPada Air 4 oraz być może nowy model budżetowego iPada z ekranem 10,2″/10,8″ i nowe akcesoria, jak AirTag czy słuchawki Apple Studio. iPhone 12 ma być zaprezentowany na kolejnej konferencji, która najprawdopodobniej odbędzie się w październiku.

Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

Sprawdź wszystko, co przed premierą wiemy o Apple Watch Series 6

Wszystkie informacje na temat iPhone’a 12 znajdziesz tutaj.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: