Poznaj iPhone’a 12 “mini” z ekranem 5,4″ (koncept wideo)

Łukasz Bernaczyk   9 września 2020

“iPhone 12 mini” – tak użytkownika YouTube’a o pseudonimie the Hacker 34 nazywa najmniejszy z tegorocznych iPhone’ów 12 z wyświetlaczem o przekątnej 5,4 cala. Stworzył dość realistyczną wizualizację tego modelu. Zobaczcie, jak może wyglądać najmniejszy i najtańszy z tegorocznych flagowców Apple.

berrolia

“Meet iPhone 12 mini”

Na koncepcyjnym wideo the Hacker 34 przedstawił wizję iPhone’a 12 z ekranem 5,4″ bazując na dotychczasowych przeciekach informacji na temat tego telefonu.

Jest więc wyświetlacz OLED Super Retina 5,4″ o rozdzielczości 2079 x 960 pikseli z True Tone i Haptic Touch. Są też dwie kamery, procesor A14 Bionic, łączność 5G oraz ładowanie bezprzewodowe, a wszystko to dostępne w 6 kolorach obudowy.

Zobaczcie sami!

Przypomnę, że według Maxa Winebacha, który w zeszłym roku trafnie przewidział, że Apple wprowadzi na rynek iPhone’a w nowym kolorze – ciemnozielonym (Midnight Green), Apple stworzyło prototypy iPhone’a 12 w trzech nowych kolorach: jasnoniebieskim, jasnopomarańczowym i fioletowym. Ostatecznie w Cupertino mają się zdecydować na dwa z nich.

Najbliższa konferencja Apple odbędzie się w przyszły wtorek, 15 września. Prawdopodobnie nie zobaczymy na niej jednak iPhone’a 12 – wszystko wskazuje na to, że firma z Cupertino zaprezentuje cztery modele swoje nowego flagowca w październiku, na osobnej konferencji.

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: