Obudowa iPhone’a 12 Pro na pierwszym wideo

Tomek Czech   12 września 2020

Premiera iPhone’a 12 zbliża się wielkimi krokami, więc do sieci wycieka coraz więcej informacji na jego temat. Znany youtuber EverythingApplePro pokazał na Twitterze wideo mające przedstawiać obudowę 6,1-calowego iPhone’a 12 Pro.

berrolia

iPhone 12 Pro – obudowa na wideo

Wideo potwierdza wiele informacji na temat nowego iPhone’a, które wyciekły już wcześniej. Przede wszystkim nowy dizajn, czyli płaskie boczne ramki z ostrymi krawędziami.

Widzimy też umieszczone niżej niż dotychczas gniazdo karty SIM oraz podłużną płytkę na prawej bocznej ramce, która najprawdopodobniej jest częścią anteny 5G mmWave (a nie złączem Smar Connector, jak wcześniej myślano).

Co najważniejsze, jest też dodatkowe wycięcie obok obiektywów tylnej kamery, co zdaje się potwierdzać, że również mniejszy z modeli Pro zostanie wyposażony w skaner LiDAR (do tej pory nie było co do tego pewności).

iPhone 12 ostatecznie bez ekranu 120 Hz?

Do tej pory nie było też jasne, czy nowe iPhone’y, a dokładniej modele Pro, będą wyposażone w ekran z odświeżaniem 120 Hz. Leaker Jon Prosser poinformował wczoraj, że rozpoczęła się już masowa produkcja tegorocznych smartfonów z Cupertino i ostatecznie egzemplarze produkcyjne nie posiadają ekranu 120 Hz. Najprawdopodobniej ta funkcjonalność trafi do iPhone’a dopiero za rok.

Premiery iPhone’a 12 spodziewamy się w październiku. Modele Pro mają pojawić się w sprzedaży dopiero w listopadzie.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: