Apple Watch Series 6 może być dostępny w nowym kolorze, iPad Air 4 droższy od poprzednich modeli – raport

Tomek Czech   14 września 2020

Znany leaker, ukrywający się pod nickiem @L0vetodream podał kilka informacji o nowych produktach Apple, które mają być zaprezentowane podczas jutrzejszej konferencji. Według jego źródeł, Apple Watch Series 6 będzie dostępny w nowym kolorze, a iPad Air 4 będzie kosztował nieco więcej niż poprzednie modele.

berrolia

Apple Watch Series 6 – nowy kolor

@L0vetodream nie podaje jaki będzie nowy kolor Apple Watcha, ale zasugerował, że może chodzić o kolor niebieski/granatowy.

Właśnie w takim kolorze – ciemnoniebieskim (Navy Blue) ma być też dostępny iPhone 12 Pro.

iPad Air 4 – wyższa cena?

Leaker podaj też, że cena iPad Air 4 będzie wyższa niż jego poprzednika. Ma wynieść pomiędzy 569 a 599 dol. Ceny iPada Air 3 zaczynają się od 499 dol., więc możemy mieć do czynienia z podwyżką nawet o 100 dol.

W ostatnich miesiącach Apple zanotowało olbrzymi wzrost sprzedaży iPadów – tablety z Cueprtino sprzedają się świetnie w dużej mierze ze względu na przejście wielu osób na pracę zdalną z powodu pandemii koronawirusa.

@L0vetodream sugeruje też, że obydwa nowe produkty mogą być dostępne już od dnia konferencji, czyli od jutra. Dotychczas w przypadku nowych wersji swojego zegarka Apple rozpoczynało sprzedaż kilka/kilkanaście dni po prezentacji.

Wszystkiego dowiemy się jutro. Start konferencji o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: