Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie lokalizatora AirTag – premiera być może już jutro (aktualizacja)

Tomek Czech   14 września 2020

Aktualizacja: Jon Prosser udostępnił rendery AirTag, stworzone na podstawie wideo przedstawiającego rzeczywisty produkt (jak sam twierdzi, nie zdecydował się na pokazanie wideo, żeby chronić swojego informatora). Rendery AirTag znajdziecie poniżej.

***

Znany nam dobrze leaker Jon Prosser udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcie AirTag – lokalizatora Bluetooth od Apple. Urządzenie może zostać zaprezentowane już na jutrzejszej konferencji.

berrolia

AirTag

Na swoje twitterowe konto Prosser wrzucił jedynie zdjęcie fragmentu lokalizatora, dlatego dalej nie wiemy, jak AirTag będzie wyglądał w całości. Ale wydają się potwierdzać przypuszczenia, że będzie miał okrągły kształt.

Leaker poinformował też na Twitterze, że oprócz AirTag widział już też wokółuszne słuchawki od Apple – AirPods Studio. Zasugerował, że pokaże obydwa produkty w najnowszym wideo na swoim youtubowym kanale Front Page Tech.

Wszystko, co do tej pory wiemy o AirTag znajdziesz tutaj.

Aktualizacja: Jon Prosser udostępnił więcej informacji i rendery AirTag.

Jutrzejsza konferencja Apple startuje o 19:00 polskiego czasu. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: