To może być pierwsze zdjęcie niebieskiego iPhone’a 12 Pro

Tomek Czech   14 września 2020

W sieci pojawiło się zdjęcie mające przedstawiać iPhone’a 12 Pro (najprawdopodobniej w wersji Max) w nowym, ciemnoniebieskim kolorze, który ma się nazywać Navy Blue. Choć najbliższa konferencja Apple odbędzie się już jutro, raczej nie zobaczymy na niej nowych iPhone’ów.

berrolia

Niebieski iPhone 12 Pro

Oczywiście nie mamy pewności, czy zdjęcie rzeczywiście przedstawia iPhone’a 12 Pro (Max) w nowym kolorze, czy to tylko atrapę nowego flagowca z Cupertino stworzoną na podstawie dotychczasowych przecieków. Trzeba jednak przyznać, że całość wygląda dość realistycznie.

Informacje o nowym kolorze obudowy iPhone’a 12 Pro podał już w styczniu deweloper Max Weinbach, który w ubiegłym roku trafnie przewidział pojawienie się iPhone’a w kolorze Midnight Green (Nocna Zieleń). Według Weinbacha, nowy kolor Navy Blue ma w tym roku zastąpić Midnight Green.

Również dwie tańsze wersje iPhone’a 12 mają być dostępne w nowych wersjach kolorystycznych – Winebach twierdzi, że Apple stworzyło prototypy iPhone’a 12 w trzech nowych kolorach: jasnoniebieskim, jasnopomarańczowym i fioletowym. Ostatecznie w Cupertino mają się zdecydować na dwa z nich.

Jeśli iPhone 12 nie zostanie zaprezentowany na jutrzejszej konferencji, a wszystko wskazuje, że tak właśnie się stanie, zobaczymy go najprawdopodobniej na kolejnym evencie Apple, który ma się odbyć w pierwszej połowie października. Jednak wiele przecieków wskazuje na to, że nowe iPhone’y w wersji Pro trafią do sprzedaży dopiero w listopadzie.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: