Zobacz pierwszy unboxing iPhone’a 12 Pro (aktualizacja)

Tomek Czech   19 października 2020

Aktualizacja: dostępne są już pierwsze oficjalne unboxingi – wideo poniżej.

***

W ubiegły piątek ruszyła przedsprzedaż iPhone’a 12 i 12 Pro. W ręce pierwszych zamawiających (w tym nasze) telefony mają trafić w najbliższy piątek. Dziennikarze i blogerzy technologiczni otrzymali najnowsze telefony do testów już kilka dni temu, ale – według przecieków – mogą zacząć publikować cokolwiek na ich temat dopiero jutro. W sieci zaczynają się już jednak pojawiać pierwsze filmiki prezentujące nowe flagowce, w tym pierwszy unboxing.

berrolia

iPhone 12 Pro – unboxing

Nie jest to co prawda pełny unboxing, raczej proste i szybkie “wyjęcie z pudełka”, ale w zasadzie co więcej, oprócz nowego iPhone’a chcemy, czy w ogóle możemy zobaczyć  – ten sam kabel Lighting, instrukcję i naklejkę?

W kilkunastosekundowym filmiku autor pokazuje z każdej strony najnowszego iPhone’a 12 Pro w kolorze grafitowym. Moim zdaniem najnowszy flagowiec prezentuje się rewelacyjnie.

Pierwsze oficjalne unboxingi: 

MKBHD

iJustine

SuperSaf

Rene Ritchie

UrAvgConsumer

Nasz egzemplarz iPhone’a 12 Pro (w kolorze pacyficznym) dotrze do nas już w piątek. Zaraz potem podzielimy się z Wami naszymi pierwszymi wrażeniami i wieloma testami, a później opublikujemy recenzję. Już jutro dotrą do nas nowe akcesoria do iPhone’a 12 Pro – ładowarka MagSafe i silikonowe etui z MagSafe.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: