Pierwszy unboxing niebieskiego iPhone’a 12 (aktualizacja)

Tomek Czech   20 października 2020

Aktualizacja: dostępne są już pierwsze oficjalne unboxingi – wideo poniżej.

***

Wczoraj w sieci pojawił się pierwszy unboxing iPhone’a 12 Pro, a dziś możemy zobaczyć pierwsze wyjęcie z pudełka iPhone’a 12, czyli drugiego z modeli, których przedsprzedaż rozpoczęła się w piątek.

berrolia

 iPhone 12 – pierwszy unboxing

Podobnie, jak w przypadku unboxingu iPhone’a 12 Pro – znowu widzimy raczej proste, szybkie wyjęcie z pudełka, niż dłuższe wideo ze komentarzem i przyglądaniem się każdemu detalowi. Ale widzimy dokładnie tyle, ile potrzebujemy – nowego iPhone’a z nowym dizajnem, w nowym kolorze, starannie zaprezentowanego z każdej strony. Widzimy też nowe, znacznie cieńsze pudełko.

Dzisiaj kończy się embargo dziennikarzom/blogerom/youtuberom, którzy wcześniej otrzymali od Apple egzemplarze testowe nowych iPhone’ów, więc możemy się spodziewać wysypu szczegółowych unboxingów i recenzji, w tym pełnych recenzji wideo.

Pierwsze oficjalne unboxingi: 

MKBHD

iJustine

SuperSaf

Rene Ritchie

UrAvgConsumer

Nasz egzemplarz iPhone’a 12 Pro (w kolorze pacyficznym) dotrze do nas już w piątek. Zaraz potem podzielimy się z Wami naszymi pierwszymi wrażeniami i wieloma testami, a później opublikujemy recenzję. Już dzisiaj dotrą do nas nowe akcesoria do iPhone’a 12 Pro – ładowarka MagSafe i silikonowe etui z MagSafe.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: