Promocja Świąteczna iWALK Polska: prezent-niespodzianka do każdego zamówienia i “Extra Prezenty” do wygrania za dowolny zakup

Redakcja   7 grudnia 2020

Jeśli szukacie upominków dla siebie i najbliższych, to koniecznie zobaczcie Świąteczną Akcję Promocyjną, którą przygotował iWalk Polska – dystrybutor innowacyjnych akcesoriów do sprzętu Apple.

berrolia

“Zgarnij Ekstra Prezenty”

W ramach pierwszej akcji promocyjnej “Zgarnij ekstra prezenty” możemy wygrać ciekawą nagrodę za zrobienie dowolnego zamówienia (na dowolną kwotę) na iwalk.pl w określonym czasie. Promocja podzielona jest na cztery etapy, więc do zgarnięcia są cztery nagrody.

1. Tydzień 7-13 grudnia: Ładowarka bezprzewodowa iWALK Scorpion Pad Jet (w kolorze czarnym) z wbudowanym aktywnym układem chłodzenia i czujnikiem zmierzchu.

2. Tydzień 14-20 grudnia: Słuchawki bezprzewodowe iWALK Amour Air Duo w kolorze czarnym z wbudowanem układem TWS (True Wireless Stereo) oraz Bluetooth 5.0.

3. Tydzień 21-27 grudnia: Ładowarka bezprzewodowa iWALK Scorpion Pad Jet Stand w kolorze czarnym z wbudowanym aktywnym układem chłodzenia i czujnikiem zmierzchu.

4. Tydzień 28.12.2020 – 3.1.2021: Kompaktowy powerbank iWALK Link Me 10000 w kolorze białym z wbudowanym kablem USB-C (Type-C) o pojemności 9000 mAh.

W każdym tygodniu zwycięzca zostanie wybrany spośród wszystkich osób, które złożyły zamówienie na stronie iwalk.pl.

Prezenty-niespodzianki

Każdy, kto w okresie promocji (7 grudnia 2020 – 3 stycznia 2021) kupi dowolny produkt w sklepie iWalk otrzyma prezent-niespodziankę. Zostanie on dołączony do paczki z zamówieniem.

Kupony Rabatowe

Podczas całej akcji promocyjnej na stronie iwalk.pl oraz w kanałach social media (FacebookTwitter) będą udostępnianie specjalnie przygotowane kupony rabatowe dające zniżkę wynoszącą od 10% do nawet 50%. Będzie można je wykorzystać podczas robienia zakupów w sklepie iWALK Polska.

Niedawno w sklepie iWALK dodano kolejne usprawnienie, dzięki któremu w prostszy sposób można zrealizować kupony rabatowe. Wszystkie dostępne kupony rabatowe można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie w zakładce „Kupony rabatowe”. Kupony, które można aktywować, są także widoczne w „Koszyku” oraz „Kasie” podczas składania zamówienia. Wystarczy kliknąć w wybrany kupon, aby z niego skorzystać.

Nowe MacBooki Pro 14” i 16” już dostępne w przedsprzedaży

***

Artykuł powstał we współpracy z iWalk Polska.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: