Już teraz możesz przetestować sieć 5G od Orange zupełnie za darmo

Łukasz Bernaczyk   5 lutego 2021

Uruchomiona w połowie ubiegłego roku sieć Orange #hello5G od wczoraj jest dostępna do testowania dla wszystkich abonentów telefonii komórkowej z pomarańczowym logo.

berrolia

5G od Orange – wypróbuj za darmo

Wczoraj Orange poinformowało o możliwości darmowego testowego korzystania z sieci 5G przez prawie wszystkich abonentów.

Z możliwości podłączenia do sieci 5G mogą skorzystać klienci indywidualni lub firmowi korzystające z następujących planów taryfowych:

  • Plan Mobilny 35, 45 i 55 (klienci korzystający z Planu Mobilnego 75 mają możliwość korzystania z #hello5G już od startu tej sieci, 1 lipca 2020 roku),
  • Plan Komórkowy,
  • Orange Love, Orange Love Mini i Standard,
  • Orange Love Extra lub Premium, zakupione przed 11 marca 2020 roku (klienci, którzy zdecydowali się na zakup tych pakietów 12 marca lub później, mogą już korzystać z #hello5G),
  • Plan Firmowy S i M (przedsiębiorcy korzystający z Planów Firmowych L i XL mogą już korzystać z #hello5G) oraz oferta Dla Firm.

Jak włączyć Orange 5G?

Procedura uruchomienia usługi jest dość prosta. Robimy to w aplikacji Mój Orange lub na stronie operatora, przechodząc kolejno do menu Pakiety i usługi” -> Internet -> Możliwość korzystania z 5G.

Z dostępu do sieci 5G mogą skorzystać klienci będący w zasięgu tej technologii, dysponujący smartfonem wyposażonym w modem 5G (jeśli chodzi o iPhone’a – są to modele z serii “12”) i korzystający z karty SIM 4G LTE (USIM) lub wirtualnej karty eSIM.

Zasięg sieci 5G od Orange możecie sprawdzić tutaj i obecnie ogranicza się on w zasadzie do kilku większych miast, jak Warszawa, Łódź, Katowice, Gdańsk, Katowice, Poznań czy Kraków.

Oferta jest ograniczona czasowo – darmowe testowanie sieci 5G od Orange potrwa do 30 kwietnia tego roku.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: