iPhone 13 będzie dostępny w kolorze matowej czerni; Apple testuje też kolor pomarańczowy

Tomek Czech   26 marca 2021

Bardzo ciekawe informacje podaje Max Weinbach – deweloper, który ma źródła w Cupertino, i który w przeszłości wielokrotnie był autorem przecieków na temat przyszłych produktów Apple, które potem się potwierdzały. Tym razem Weinbach donosi, że iPhone 13 Pro będzie dostępny w kolorze czarnym. W Cupertino testują również pomarańczową wersję kolorystyczną.

berrolia

iPhone 13 Pro (2021) – nowe kolory

W przeszłości Weinbach jako pierwszy informował o nowym kolorze iPhone’a 11 Pro/Max (nocna zieleń) oraz iPhone’a 12 Pro/Max (pacyficzny). Dlatego jego doniesienia na temat nowych kolorów iPhone’a 13 Pro/Max trzeba ocenić jako bardzo wiarygodne.

Pierwszym z nowych kolorów jest czerń, która zastąpi gwiezdną szarość. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to matowa czerń, która była jedną z opcji kolorystycznych iPhone’a 7. Być może będzie to czerń jeszcze głębsza niż w „siódemce”.

Apple testuje również drugi nowy kolor, którzy informatorzy opisują oni jako „pomarańczowy”, albo „jasnobrązowy”. Prototyp iPhone’a w takim kolorze przeszedł już co prawda pierwszą fazę testów, ale według źródeł Weinbacha najprawdopodobniej ostatecznie Apple nie zdecyduje się na tę opcję kolorystyczną w tym roku.

Na razie nie mi informacji na temat ewentualnych nowych kolorów dwóch tańszych wersji nowego flagowca – iPhone’a 13 i 13 mini.

Premiera czterech modeli iPhone’a 13 spodziewana jest we wrześniu.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: