Tak ma wyglądać Apple Watch Series 7

Tomek Czech   19 maja 2021

Wczoraj znany leaker Jon Prosser zdradził, że tegoroczny Apple Watch Series 7 ma mieć nowy dizajn z płaskimi bocznymi ramkami oraz być dostępny w nowym, zielonym kolorze. Dzisiaj Prosser udostępnił rendery, które mają pokazywać, jak dokładnie będzie wyglądał nowy model Apple Watcha.

berrolia

Apple Watch Series 7 – nowy dizajn

Prosser twierdzi, że w jego ręce trafiło kilka zdjeć rzeczywistego produktu, który przygotowuje Apple. Jak zwykle, żeby chronić swoje źródło nie udostępnia tych zdjęć, lecz rendery stworzone na ich podstawie.

Apple Watch Series 7 ma mieć płaskie boczne ramki, podobnie jak iPhone 12, iPad Pro czy iPad Air 4, ale w przypadku zegarka krawędzie nie będą aż tak ostro ścięte jak to ma miejsce w pozostałych produktach z tym dizajnem.

Reszta koperty będzie najprawdopodobniej wyglądała tak, jak obecnie. Prosser podaje, że Apple testowało prototypy z jeszcze cieńszymi ramkami wokół ekranu, ale nie wiadomo, czy ostatecznie zastosuje je już w tegorocznym modelu.

Apple Watch Series 7 – nowy kolor

Nowy Apple Watch ma być dostępny w co najmniej jednym nowym kolorze. Prosser widział zdjęcia modelu w kolorze jasnozielonym – o odcieniu podobnym do tego, jaki Apple zastosowało w przypadku zielonych AirPods Max.

Na razie leaker nie posiada żadnych informacji na temat nowych funkcji Apple Watcha. Wcześniej słyszeliśmy, że Apple pracuje nad dodaniem nowych sensorów, które umożliwią m.in. pomiar ciśnienia krwi, poziomu cukru i alkoholu we krwi, zmierzą temperaturę wnętrza ciała, czy nawet rozpoznają zatrucie czadem. Jednak większość z nich najprawdopodobniej pojawi się dopiero w przyszłorocznym Apple Watch Series 8.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: