Apple Watch Series 7 będzie miał nowy dizajn w stylu iPhone’a 12 oraz nową, zieloną opcję kolorystyczną – twierdzi znany leaker

Łukasz Bernaczyk   19 maja 2021

Aktualizacja: Prosser udostępnił rendery pokazujące, jak dokładnie ma wyglądać Apple Watch Series 7 – zobacz tutaj.

***

Jon Prosser twierdzi, że tegoroczny Apple Watch Series 7 będzie miał nowy dizajn, charakteryzujący się płaskimi bokami, podobnymi do tych z iPhone’ów 12 czy iPadów Pro oraz nową, zieloną opcję kolorystyczną. Informacje te wydają się dość wiarygodne, bo wcześniej o możliwej zmianie wyglądu Apple Watcha informował Ming-Chi Kuo, a Jon Prosser to z kolei jeden z najlepiej poinformowanych leakerów “świata Apple”

berrolia

Nowy, zielony Apple Watch 7 z płaskimi bokami

W nowym epizodzie podcastu Genius Bar, prowadzonym przez Jona Prossera wspólnie z Samem Kohl z portalu Apple Track, panowie postanowili zdradzić kilka informacji na temat Apple Watch’a Series 7, którego premiera spodziewana jest we wrześniu tego roku.

Nowe szczegóły nie dotyczą co prawda żadnych danych technicznych, lecz jego wizualnej charakterystyki.

Z informacji zdobytych przez Prossera wynika, że Apple Watch Series 7 ma otrzymać nowy dizajn, którego cechą charakterystyczną mają być płaskie ściany boczne, przypominające te z urządzeń, takich jak iPhone 12, iPad Pro, iPad Air 4, czy nowy iMac 24” z M1.

Dodatkowo, Apple Watch 7 ma być też dostępny w nowej wersji kolorystycznej w ciekawym odcieniu koloru zielonego, podobnym do tego, w jakim dostępny jest iPad Air 4 czy nowy iMac.

Doniesienia Prossera potwierdzają informacje podawane już w listopadzie ubiegłego roku przez Ming-Chi Kuo. Analityk wspominał o udoskonalonej, nowej budowie zegarka oraz o nowych sensorach pozwalających na monitorowanie kolejnych parametrów życiowych użytkownika.

Całkiem niedawno głośno było o tym, że w niedalekiej przyszłości Apple Watch pozwoli na monitorowanie poziomu glukozy i alkoholu w krwi użytkownika, a także na mierzenie temperatury ciała, a nawet na wykrywanie zatrucia czadem.

Jak w rzeczywistości będzie wyglądał Apple Watch Series 7 i w jakie sensory monitorujące parametry życiowe użytkownika będzie wyposażony, przekonamy się juz za kilka miesięcy.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: