Raport: przeprojektowane MacBooki i Apple Watch Series 7 o “udoskonalonej budowie” zadebiutują w 2021

Łukasz Bernaczyk   25 listopada 2020

Znany i poważany analityk Ming-Chi Kuo opublikował właśnie swój najnowszy raport dla inwestorów, w którym prognozuje premiery sprzętowe Apple na rok 2021. Według niego, w przyszłym roku możemy spodziewać się przeprojektowanej linii MacBooków, odmienionego Apple Watcha, nowych iPadów, a także AirPods 3 opóźnionych o kilka miesięcy w stosunku do wcześniejszych prognoz.

berrolia

Nowe przeprojektowane MacBooki (2021)

W swoim raporcie Kuo nie podaje dokładnie które modele MacBooków otrzymają nowy wygląd. Ale we wcześniejszych raportach pisał, że pierwszymi laptopami z Cupertino z Apple Silicon (M1) i nowym dizajnem będą 14- i 16-calowy MacBook Pro. Według analityka, stanie się to pod koniec pierwszej lub już w drugiej połowie przyszłego roku.

Przy okazji Kuo wspomina, że sprzedaż pierwszej generacji MacBooków (Air i Pro) z procesorami Apple M1 jest większa niż zakładano.

Apple Watch Series 7 o “udoskonalonej budowie”

Analityk odniósł się też do przyszłorocznej, siódmej już generacji Apple Watcha. Zegarek ma otrzymać innowacyjne funkcje zarządzania i monitorowania zdrowia, a budowa Apple Watch Series 7 ma zostać “udoskonalona”.

Nie wiemy, czy Kuo miał na myśli zmianę wyglądu, czy też udoskonalenie przez zmiany technologiczne lub wewnętrzne.

Nieco opóźnione AirPods 3

Nowe słuchawki douszne AirPods 3 zobaczymy według analityka z lekkim opóźnieniem w stosunku do wcześniejszych przewidywań. Kuo początkowo twierdził, że premiera AirPods nowej generacji odbędzie się na początku 2021 r., teraz pisze o opóźnieniu i spodziewanej dacie premiery w okresie między kwietniem a czerwcem 2021 r.

Zobacz, jak mogą wyglądać AirPods 3.

Nowe iPady

Według autora raportu, w przyszłym roku zobaczymy też nowe iPady, z których część (zapewne linia Pro) zostanie wyposażona w modem 5G oraz wyświetlacz mini LED. Więcej o nowych iPadach, które mają zadebiutować w 2021 r. przeczytacie na ThinkApple już wkrótce.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: