Zdecydowanie najważniejsza zmiana w iOS 15*

Tomek Czech   10 czerwca 2021

Nic mnie tak nie irytowało w iOS 14, jak zmieniony sposób ustawiania godziny alarmu budzika. Stare, dobre, wygodne, stosowane od pierwszego iPhone’a pokrętło zostało zamienione na wpisywanie godziny z klawiatury numerycznej (ok, dało się też kręcić, ale było to bardzo, bardzo niewygodne). Na szczęście w Cupertino poszli po rozum do głowy i w iOS 15 naprawili to, co rok wcześniej zepsuli.

berrolia

iOS 15: nowy-stary sposób ustawiania alarmu

W iOS 14 wyglądało to tak:

W iOS 15 znów mamy stare, dobre pokrętło, które było z nami od premiery iPhone OS 1.0 w 2007 r. i w pierwszych latach było chyba jedną z najbardziej charakterystycznych cech iPhone’a.

*Oczywiście nie jest to najważniejsza zmiana w iOS 15, w którym znajdziemy mnóstwo nowych, ciekawych funkcji – po prostu z żadnej innej tak spontanicznie się nie ucieszyłem, jak z tej (oj, zalazło mi za skórę ustawienie alarmu w iOS 14…).

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Więcej o iOS 15:

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: