iPhone 14 z wyświetlaczem z tyłu? Raczej nie…

Łukasz Bernaczyk   14 czerwca 2021

W sieci co chwilę pojawiają się nowe koncepty przyszłych generacji iPhone’a. Jednym z nich jest wizja ConceptsiPhone, przedstawiająca iPhone’a 14 z wyświetlaczem na tylnej ścianie urządzenia. Pomysł ciekawy, choć w rzeczywistości taki ekran byłby chyba mało praktyczny.

iPhone 14 z ekranem z tyłu

Pomysł grafika publikującego swoje dzieła na YouTube’owym kanale ConceptsiPhone zakłada umieszczenie wyświetlacza na tylnej obudowie iPhone’a. Ekran miałby wyświetlać różnego rodzaju informacje, jak stan naładowania baterii, aktualne położenie lokalizatorów AirTag, czy pokazywać podgląd przy robieniu zdjęć selfie za pomocą tylnych aparatów.

Sam pomysł umieszczenia wyświetlacza z tyłu iPhone’a jest intrygujący, choć jestem praktycznie pewien, że w najbliższych latach Apple raczej nie pójdzie w tym kierunku. Z pewnością szybciej zobaczymy składanego iPhone’a, niż takiego z tylnym wyświetlaczem.

Zobacz też:

Asymetryczny iPhone M1 – niezwykły koncept

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: