Tak może wyglądać nowy „duży” HomePod

Łukasz Bernaczyk   16 lipca 2021

DuanRui to leaker znany z ujawnienia między innymi pierwszych grafik iPada Air 4. Wczoraj podzielił się zrzutami ekranu z systemu iOS 15, które rzekomo przedstawiają ikonę nowegoTak może wyglądać nowy „duży” HomePod.

berrolia

Nowy HomePod (2021/2022)?

Grafiki udostępnione przez leakera zdają się przedstawiać menu Ustawienia, a dokładniej panel z aktualizacjami HomePodów w systemie iOS 14 i iOS 15 beta.

Szczególnie interesująca wydaje się dolna ikona, która, według DuanRui, może przedstawiać nową wersję HomePoda, którego pierwszą generację Apple niedawno wycofało ze sprzedaży.

Możliwe więc, że nowa generacja dużego HomePoda będzie wyglądała podobnie do tej na poniższej wizualizacji, którą kilka miesięcy temu stworzył grafik Thibaud Altermath.

Biorąc pod uwagę, że DuanRui jako źródło grafik w swojej wiadomości podaje chiński serwis Weibo, na którym pojawia się wiele fake’ów, do rewelacji o nowym HomePodzie na razie podchodziłbym z dystansem.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: