Przeciek: premiera iPhone’a 13 odbędzie się 17 września, a AirPods 3. gen. – 30 września

Tomek Czech   25 sierpnia 2021

Jedna z chińskich platform e-commerce przypadkowo (lub zupełnie celowo…) ujawniła w swojej aplikacji mobilnej daty premiery czterech tegorocznych iPhone’ów: iPhone’a 13, 13 mini, 13 Pro i 13 Pro Max, a także AirPods 3. generacji.

berrolia

iPhone 13 i AirPods 3 – data premiery

Na chińskim blogu IT Home opublikowano screenshot, na którym widnieje zapowiedź rozpoczęcia sprzedaży iPhone’a 13 – ma to nastąpić w piątek, 17 września. Słuchawki AirPods 3 mają się pojawić w sklepach 30 września.

Jeśli nowe iPhone’y rzeczywiście trafiłyby na rynek 17 września, to konferencja Apple z prezentacją nowych flagowców odbyłaby się najprawdopodobniej we wtorek, 7 września (ewentualnie w środe, 8.09), a przedsprzedaż rozpoczęłaby się w piątek, 10 września.

Wszystko, co wiemy o iPhonie 13 znajdziecie tutaj.

Kilka dni temu DigiTimes podawało, że we wrześniu Apple planuje zorganizować nie jedną, a kilka wirtualnych konferencji [więcej szczegółów].

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: