Zamierzasz kupić iPada mini 6? Zobacz, jak będzie wyglądał

Łukasz Bernaczyk   26 sierpnia 2021

W sieci pojawiły się wyśmienite wizualizacje iPada mini 6, którego premiera ma odbyć się w nadchodzących miesiącach. Zobacz, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał najnowszy model najmniejszego z iPadów.

berrolia

iPad mini 6

Autorem tych świetnych renderów jest grafik ukrywający się pod pseudonimem apple_idesigner. Na wizualizacjach widzimy bardzo prawdopodobny, bo zrealizowany na podstawie najbardziej wiarygodnych doniesień, wygląd nowego iPada mini 6. generacji.

iPad mini 6 ma wyglądać jak zmniejszona wersja iPada Air 4. generacji. Będą więc płaskie krawędzie boczne, port USB-C, wąskie ramki ekranu bez żadnego przycisku oraz ekran Liquid Retina o przekątnej 8,4 cala.

Touch ID wyląduje w bocznym przycisku Power. Tablet ma zostać wyposażony w najnowszy układ Apple A15 Bionic, wykonany w litografii 5 nm (ten sam, co w iPhone’ach 13).

Urządzenie ma także współpracować z nową wersją rysika – Apple Pencil 3. generacji.

Do wyboru użytkownik będzie miał wersje z dyskiem w wielkościach 64, 128 i 256 GB pamięci wewnętrznej. Tablet ma obsługiwać WiFi 6 oraz standard 5G.

Całkowite wymiary iPada mini 6 mają wynieść 206 x 138 x 6,1 mm i będzie on dostępny w kolorach: srebrnym, gwiezdnej szarości, różowego złota, zielonym i błękitnym.

Nie znamy jeszcze cen nowego iPada mini.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: