Pierwsze zdjęcia pasków do Apple Watcha w nowych rozmiarach

Tomek Czech   26 sierpnia 2021

Wczoraj pojawiły się doniesienia, że Apple Watch Series 7 może być dostępny w dwóch nowych, nieco większych rozmiarach – 41 mm i 45 mm, zamiast dotychczasowych 40 mm i 44 mm. Dziś po sieci zaczęły krążyć zdjęcia pierwszych pasków w nowych rozmiarach, co najprawdopodobniej potwierdza wczorajsze rewelacje.

berrolia

Apple Watch Series 7 w rozmiarze 41 mm i 45 mm

Najpierw leaker DuanRui opublikował zdjęcie niskiej rozdzielczości rzekomo pokazujące fragment paska do Apple Watcha w nowym rozmiarze 45 mm.

Potem na Twitterze pojawiły się zdjęcia plecionej opaski Solo w rozmiarze 41 mm wraz z informacją, że Apple rozpoczęło masową produkcję pasków do Apple Watch Series 7.

Oczywiście wszystkie stare paski będą pasować do Apple Watch 7. generacji, jak również nowe paski będą pasowały do starszych modeli zegarka.

Premiera nowego Apple Watcha spodziewana jest we wrześni, wraz z premierą iPhone’a 13. Najbardziej prawdopodobną datą rozpoczęcia sprzedaży zegarka jest 17 września.

Wszystko, co wiemy o Apple Watch Series 7 znajdziesz tutaj.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: