iPhone 13 Pro w nowym odcieniu różowego złota – zdjęcia

Łukasz Bernaczyk   2 września 2021

Leaker o pseudonimie DuanRui udostępnił na Twiterze zdjęcia, które mogą po raz pierwszy przedstawiać iPhone’a 13 w kolorze różowego złota w nowym odcieniu. Trudno zweryfikować czy zdjęcia są prawdziwe, czy też nie – zobaczcie sami.

berrolia

iPhone 13 Pro rose gold

Zamieszczone przez leakera na Twiterze zdjęcia przedstawiają smartfona, który faktycznie wyda się być iPhonem 13 Pro w nieco dziwnym kolorze. Na to, że najprawdopodobniej jest to iPhone 13 Pro może wskazywać większa “wyspa” z obiektywami aparatów niż w przypadku poprzednich generacji iPhone’a.

W lipcu pisaliśmy o tym, że według przesłanek przekazywanych przez kilku leakerów, iPhone 13 Pro będzie dostępny w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, różowego złota oraz „sunset gold”.

Kolor różowego złota może mieć nowy odcień – być znacznie ciemniejszy niż też znany z poprzednich modeli w tej wersji kolorystycznej.

Innym nowym kolorem ma być „sunset gold”, którego nazwę na język polski można by przetłumaczyć jako “złoto w odcieniu koloru zachodzącego słońca”. Niektórzy informatorzy opisywali go jako odcień zbliżony do pomarańczowego, inni jako „jasnobrązowy”.

W jakich dokładnie kolorach będą dostępne iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w przekonamy się już za niespełna dwa tygodnie – premiera całej linii iPhone’ów 13 odbędzie się najprawdopodobniej 14 września, o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: