Raport: iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w nowych kolorach

Tomek Czech   20 lipca 2021

Premiera iPhone’a 13 spodziewana jest już za niespełna dwa miesiące, dlatego pojawia się coraz więcej przecieków na temat nowego flagowca z Cupertino. Najnowsze doniesienia mówią o nowych wersjach kolorystycznych, w których dostępne będą modele Pro.

berrolia

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max – nowe kolory

Informacje przekazał znany leaker Ranzuk, który powołuje się na źródła w chińskim łańcuchu dostaw. Według niego, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max będą dostępne w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, różowego złota oraz „sunset gold” (złoto w odcieniu koloru zachodzącego słońca).

„Sunset gold” ma przypominać kolor jasnobrązowy, co potwierdzałoby informacje podawane w marcu przez wiarygodnego dewelopera Maxa Weinbacha, że jednym z testowanych przez Apple nowych kolorów dla iPhone’a 13 jest pomarańczowy, opisywany też przez informatorów jako „jasnobrązowy”.

Weinbach dodawał jednak, że prototyp iPhone’a w takim kolorze przeszedł już co prawda pierwszą fazę testów, ale według jego źródeł najprawdopodobniej ostatecznie Apple nie zdecyduje się na tę opcję kolorystyczną w tym roku.

Weinbach informował również o innym nowym kolorze, o którym mówi najnowszy przeciek – czarnym. Ma on zastąpić obecny kolor grafitowy. Deweloper podawał, że:

Z dużym prawdopodobieństwem będzie to matowa czerń, która była jedną z opcji kolorystycznych iPhone’a 7. Być może będzie to czerń jeszcze głębsza niż w „siódemce”.

Trzeci z nowych kolorów, o którym wspomina leaker Ranzuk to różowe złoto. Jego odcień opisuje jako bardziej blady, niż różowe złoto, jakie znamy z poprzednich modeli iPhone’a.

Obecne modele z serii Pro – iPhone 12 Pro i 12 Pro Max dostępne są w kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym i pacyficznym.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: