Przenieś się do Kalifornii dzięki zaproszeniu na konferencję Apple w rozszerzonej rzeczywistości

Łukasz Bernaczyk   8 września 2021

Od wczoraj oficjalnie wiemy, że najbliższa konferencja Apple, na której zobaczymy między innymi całą linię iPhone’ów 13 odbędzie się 14 września. Tymczasem, jeżeli wejdziecie z iPhone’a lub iPada na anglojęzyczną stronę Apple informującą o tym wydarzeniu, możecie zobaczyć zaproszenie na ten event w rozszerzonej rzeczywistości i przenieść się do Kalifornii.

berrolia

Zaproszenie na konferencję Apple „California Streaming” w AR

Aby zobaczyć zaproszenie na konferencję Apple w rozszerzonej rzeczywistości wystarczy z iPhone’a lub iPada wejść na stronę: apple.com/apple-events/ i tapnąć w logo Apple.

Następnie kierujemy obiektyw gdzieś w przestrzeń nas otaczającą i po chwili w jej centrum pokaże się logo nadgryzionego jabłka, przez które – poruszając się z iPhonem/iPadem – możemy przenieść się nad jezioro Tenaya Lake w Parku Narodowym Yosemite w Kalifornii.

Na wodzie powinniśmy zobaczyć datę 9.14, czyli przyszłego wtorku, bo właśnie wtedy, o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się transmisja z tej konferencji.

Co dokładnie na niej zobaczymy możecie przeczytać tutaj.

Sklepowa premiera iPhone’a 13 i Apple Watch Series 7 spodziewana jest 24 września.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: