Obejrzyj sobie dokładnie iPhone’a 14 z każdej strony w rozszerzonej rzeczywistości

Łukasz Bernaczyk   10 września 2021

Znany leaker Jon Prosser i współpracujący z nim grafik Ian Zelbo przygotowali prawdziwą bombę. Już teraz możesz zobaczyć przyszłorocznego iPhone’a 14 z dowolnej perspektywy w rozszerzonej rzeczywistości.

iPhone 14 w AR

W ostatnich dwóch dniach Jon Prosser, którego już chyba przedstawiać nie trzeba, podał sporo szczegółów na temat iPhone’a 14 oraz pokazał, jak przyszłoroczny flagowiec Apple będzie wyglądał.

Jeśli te informacje się potwierdzą, iPhone 14 będzie na pewno prawdziwym hitem sprzedażowym.

Prosser wspólnie z grafikiem Ianem Zelbo dają nam możliwość zobaczenia iPhone’a 14 w rozszerzonej rzeczywistości. Aby to zrobić i zobaczyć nowy telefon w kolorze czarnym lub złotym, wystarczy na iPhonie lub iPadzie kliknąć w jeden z poniższych obrazków.

Dzięki temu możemy umieścić iPhone’a 14 np. na naszym biurku i przyjrzeć się mu się dokładnie z każdej strony.

Rendery, pokazujące jak dokładnie ma wyglądać iPhone 14 znajdziesz tutaj.

Premiera iPhone’a 14 spodziewana jest jesienią 2022 r.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: