iSpot otwiera kolejne Centrum Serwisowe i ma dla Ciebie mnóstwo atrakcyjnych zniżek

Tomek Czech   19 stycznia 2022

Po Warszawie i Trójmieście przyszedł czas na Aglomerację Śląską – już w najbliższy piątek iSpot otworzy w Katowicach swoje Centrum Serwisowe, czyli miejsce świadczące usługi serwisowe sprzętu Apple na najwyższym w Polsce poziomie. Dla osób odwiedzających nowe Centrum Serwisowe iSpot przygotował wiele atrakcyjnych zniżek (do -50%!).

Centra Serwisowe iSpot

iSpot od dawna posiada największą sieć serwisową w Polsce, ale nie ustaje w wysiłkach powiększania jej. Od trzech lat tworzy profesjonalne punkty serwisowe nowego typu, po części wzorowane na zagranicznych Apple Store.

Centra Serwisowe iSpot to miejsca, które w 100% poświęcone są usługom serwisowym sprzętu Apple i w których mamy bezpośredni kontakt z technikiem. Dlatego wizyta w takim miejscu nie ogranicza się wyłącznie do zostawienia urządzenia do naprawy – możemy porozmawiać z serwisantem, dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat naprawy czy uzyskać porady dotyczące użytkowania urządzeń Apple i ich technicznych aspektów.

W swoich Centrach Serwisowych iSpot zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych serwisantów i serwisantki, którzy posiadają pełną certyfikację Apple.

iSpot posiada już Centrum Serwisowe w Warszawie oraz Centrum Serwisowo-Biznesowe w Gdyni.

Centrum Serwisowe iSpot Katowice – zniżki na otwarcie

W najbliższy piątek, 21 stycznia, iSpot otworzy swoje trzecie Centrum Serwisowe – w Katowicach, przy ulicy Młyńskiej 6.

Z tej okazji każdy odwiedzający nowy punkt w piątek lub sobotę będzie mógł skorzystać z wielu zniżek na usługi serwisowe:

  • wymiana baterii lub ekranu w iPhonie, wymiana części w Macu

  • wymiana całego urządzenia

  • inne usługi serwisowe

Rabat obowiązuje dla wszystkich produktów objętych promocją i zarejestrowanych w Serwisie Młyńska w dniach 21-22 stycznia.

Pamiętajcie, że przed oddaniem sprzętu do serwisu należy go odpowiednio przygotować – wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

***

Materiał powstał we współpracy z iSpot – autoryzowanym serwisem Apple (Apple Authorized Service Provider).

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: