WWDC 2023 – o której i gdzie oglądać na żywo [Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Windows, Android, YouTube]

Tomek Czech   5 czerwca 2023

Już dzisiaj o 19:00 (polskiego czasu) startuje coroczna konferencja Apple dla deweloperów – WWDC 2023. Zobaczymy na niej iOS 17 i nowe wersje wszystkich pozostałych systemów operacyjnych z Cupertino, a także nowy system – xrOS, przeznaczony dla gogli mieszanej rzeczywistości – “Apple Reality”.

Same gogle będą z pewnością najważniejsza nowością sprzętową na WWDC 2023. Oprócz tego spodziewamy się premiery 15-calowego MacBooka Air i innych nowych Maców.

Zobacz, gdzie obejrzeć transmisję z WWDC23 na żywo.

WWDC 2023 – o której i gdzie oglądać online na żywo?

Najprostszym sposobem jest oglądanie transmisji WWDC 2023 na żywo razem z nami, na specjalnie przygotowanej z tej okazji stronie:

WWDC 2023 na żywo – oglądaj tutaj!

Oprócz wideo ze streamingiem na żywo, będziemy tam zamieszczać informacje o ogłoszonych przez Apple nowościach.

iPhone, iPad, Mac

Konferencja będzie można oglądać bezpośrednio na specjalnej stronie Apple – tutaj. Streaming znajdziecie też w aplikacji TV (pojawi się przed startem konferencji w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Apple TV

  • Apple TV 2: oglądamy na specjalnym kanale „Apple Events”;
  • Apple TV 3 i 4/4K: oglądamy w aplikacji TV (w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Windows 10

Konferencję będzie można oglądać na żywo na komputerze z Windowsem 10 – wystarczy uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge i otworzyć stronę wydarzenia.

Android i komputer z innym systemem niż Windows 10

Transmisja z wydarzenia Apple będzie też dostępna w przeglądarkach Chrome i Firefox (wymagane wsparcie: MSE, H.264 i AAC), co pozwoli na oglądanie konferencji na urządzeniach z Androidem i komputerach z systemem innym niż Windows 10.Wystarczy wejść w przeglądarce na tę stronę i uruchomić streaming.

YouTube

Streaming będzie dostępny tutaj.

Do poczytania przed konferencją:

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: