Red Bull Mobile No Limits II z telefonem – nowa oferta Play rownież z iPhonem lub iPadem

Tomek Czech   24 czerwca 2013

Oferta Red Bull Mobile No Limits II z telefonem iPhone, iPad

Dla tych, którym we wprowadzonej w kwietniu ofercie Red Bull Mobile No Limits brakowało smartfonów w promocyjnych cenach, Play właśnie ogłosił nową ofertę Red Bull Mobile No Limits II z telefonami. W ramach promocji dostępnych jest kilka modeli iPhone’a oraz iPad 3.

berrolia

W RBM No Limits II z telefonami dostępne są trzy stawki abonamentu: 49 zł, 69 zł i 99 zł. Umowę niestety musimy podpisać aż na 2 lata.

Konstrukcja oferty opiera się na taryfie Red Bull Mobile No Limits – w każdym z abonamentów są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz na stacjonarne, jak również pakiet danych: 25, 100 lub 200 MB (do których można dokupić dodatkowo 300 MB za 6 zł lub 2 GB za 20 zł). Nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci będą nas kosztowały dodatkowe 9 zł.

Oferta dostępna jest tylko w sklepie internetowym. Więcej szczegółów tutaj.

W cenniku telefonów dostępnych w nowej ofercie Play znajdziemy kilka modeli iPhone’a oraz iPad 3 Wi-Fi + Cellular:

red-bill-mobile-no-limits-ceny-iphone-ipad

Inne oferty:

Czytaj też:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z kolejnych ofert polskich operatorów.

Źródło: Red Bull Mobile Polska

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: