Tańszy, plastikowy iPhone na nowym wideo

Tomek Czech   25 lipca 2013

tani-plastikowy-iphone

Tańszy, plastikowy iPhone ma pojawić się na rynku w październiku i być odpowiedzią Apple na konkurencję dla iPhona ze strony tanich Androidów. Wyciekło już wiele zdjęć plastikowej obudowy nowego modelu iPhona – na ich podstawie Michael Kukielka, znany też jako The DetroitBorg, nagrał ciekawe wideo, w którym pokazuje obudowę nowego iPhona, która jego zdaniem jest sprytnym połączeniem obudowy iPoda touch 5 i iPhone’a 3GS.

berrolia

Dave Smith z International Business Times przewiduje, że premiera tańszej wersji iPhone’a – nazywanego iPhonem light albo iPhonem mini – odbędzie się tydzień lub dwa tygodnie po premierze iPhone’a 5S, która, zdaniem Smitha, nastąpi w piątek 20 września, 2 dni po publicznej premierze iOS 7.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić nowych informacji na temat tańszego iPhone’a.

Więcej o tańszym iPhonie:

Źródło: 9to5Mac

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: