Oficjalnie: Apple zaprasza na 10 września, zaprezentuje iPhone’a 5S oraz iPhone’a 5C

Tomek Czech   4 września 2013

Apple event 10 września: iPhone 5S, 5C

Potwierdziły się plotki o tym, że premiera nowych iPhonów – 5S i 5C – odbędzie się we wtorek, 10 września. Apple właśnie rozesłał zaproszenia na event, który ma “rozchmurzyć wszystkim dzień”. Widniejące na zaproszeniu hasło “This should brighten everyone’s day” możemy potraktować jako potwierdzenie spekulacji, że iPhone 5C (a może nawet iPhone 5S) będzie dostępny w wielu kolorach. Jaskrawych kolorach.

Spotkanie odbędzie się w kampusie Apple w Cupertino, 10 września o 10:00 rano czasu lokalnego (19:00 w Polsce).

berrolia

Oba telefony pojawią się w sprzedaży prawdopodobnie w piątek 20 września. Jeśli i w tym roku Polska znajdzie się w drugiej grupie państw, w których dostępne będą nowe iPhony, powinniśmy móc kupić iPhone’a 5S oraz 5C już 27 września.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat nowych modeli iPhone’a.

Czytaj więcej o iPhonie 5S i 5C:

Źródło: The Loop

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: