iPhone 5S i 5C w Polsce już 27 września?

Marek Twejn   29 sierpnia 2013

iphone-5s-5c-w-polsce

Czytaj też: Oficjalnie: iPhone 5c już niedługo w ofercie T-Mobile

Jesteśmy już niemal pewni, że Apple zaprezentuje nowe modele telefonów – iPhone’a 5S oraz iPhone’a 5C – już 10 września. Do tej pory niewiele było jednak wiadomo o tym, kiedy nowe iPhony pojawią się w sprzedaży. Co prawda tydzień temu japoński serwis Nikkei donosił, że będzie to 20 września, ale nie miał żadnych dowodów na poparcie tych przypuszczeń. Potwierdzenie tej informacji nadeszło wczoraj ze strony “nieoficjalnego blogu T-Mobile” – TmoNews, który twierdzi, że amerykański T-Mobile planuje zablokowanie pracownikom możliwości wzięcia urlopu w weekend 20-22 września, co zazwyczaj oznacza wprowadzenie w tym czasie nowego produktu.

berrolia

Kiedy możemy spodziewać się nowych iPhonów w Polsce? W zeszłym roku iPhone 5 trafił do sprzedaży w Polsce w drugiej grupie państw, tydzień po premierze światowej. Jeśli tak samo będzie w tym roku, iPhone’a 5S oraz 5C będziemy mogli kupić już w piątek 27 września.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić nowych informacji na temat daty premiery nowych iPhonów.

Więcej o iPhonie 5S:

 … oraz iPhonie 5C:

Źródło: 9to5Mac, za TmoNews
Grafika: TmoNews

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: