Apple udostępnia WatchKit dla Apple Watch i iOS 8.2 beta

Marek Twejn   18 listopada 2014

watchkitApple nie zwalnia tempa i po udostępnionych wczoraj iOS 8.1.1 oraz Yosemite 10.10.1 oddaje dzisiaj w ręce deweloperów nowy software: WatchKit, czyli zestaw narzędzi do tworzenia aplikacji na Apple Watch oraz wersję beta iOS 8.2, który umożliwi deweloperom testowanie aplikacji na inteligentny zegarek od Apple.

berrolia

Na wrześniowym evencie wprowadzającym Apple Watch, firma z Cupertino zdradziła kilka szczegółów dotyczących przyszłych aplikacji na Apple Watch. Wiemy na przykład, że aplikacja Starwood Hotels pozwoli otworzyć zegarkiem drzwi hotelowego pokoju, aplikacja American Airlines wyświetli na ekranie naszą kartę pokładową (i dodatkowo wszystkie informacje o locie), dzięki aplikacji Honeywell będziemy mogli zdalnie regulować temperaturę w naszym domu, a aplikacja Lutron pozwoli nam zdalnie włączyć/wyłączyć domowe światła. City Mapper podpowie nam, jak dojechać w wybrane miejsce komunikacją publiczną i delikatną wibracją da znać, kiedy wysiąść.

Czytaj też: 10 fantastycznych funkcji Apple Watch, o których prawdopodobnie nie wiecie

Według najnowszych doniesień Apple Watch pojawi się w sprzedaży wiosną 2015 (prawdopodobnie w marcu), a jego ceny zaczynać się będą od 350 dol., a kończyć na 5 tys. dol. za złoty model.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Więcej o Apple Watch:

Źródło: Apple

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: