KONKURS: wygraj kabel Cheero Danboard Lightning

Tomek Czech   24 listopada 2015

DANBO_USBCable_lightning

Oryginalne kable Lightning to – jak na Apple przystało – świetny produkt, ale niektórzy szukają zamienników, które nie plączą się tak łatwo, mają bardziej odporną na uszkodzenia konstrukcję lub po prostu są dłuższe, przez co zapewniają większą wygodę użytkowania. Ostatnio testowaliśmy kabel Danboard Lightning od firmy Cheero, który okazał się świetną alternatywą dla oryginalnego kabla od Apple.

berrolia

Oprócz oryginalnego dizajnu, Cheero Danboard to solidna konstrukcja odporna na wygięcia i przerwania, w której zastosowano nylonową powłokę zabezpieczającą kable przed plątaniem. Kabel spełnia wszystkie standardy USB oraz posiada certyfikat MFi (Made for iPhone/iPad/iPod).

Mimo kilku zastrzeżeń, Mateusz ocenił kabel bardzo pozytywnie:

Jeśli potrzebujecie wytrzymałego przewodu, a design Danboard jest dla Was przynajmniej akceptowalny, zdecydowanie polecam ten kabelek. Cheero zaoferowało nam wytrzymały, (prawie) wzorowo wykonany przewód z dwunastomiesięczną gwarancją.

Testowałem przynajmniej kilka popularnych kabli do iPhone’a i gdyby nie zaniedbania w wykonaniu końcówki USB, uznałbym Cheero za kabel idealny. A tak jest „tylko” najlepszym z nich.

Przeczytaj całą recenzję.

Żeby wygrać Cheero Danboard Lightning (o długości 100 cm), wystarczy polubić konkursowy post na Facebooku i napisać w komentarzu, co myślisz o nietuzinkowym wyglądzie kabla (podoba Ci się, czy nie?). Najbardziej nietuzinkowa odpowiedź wygrywa!

***

Kabel Cheero Danboard testowaliśmy i oddajemy Wam w konkursie dzięki uprzejmości sklepu Mobilo.

Mamy też dla Was specjalny kod rabatowy: wpisz „thinkapple” przy realizacji zamówienia, a otrzymasz 10% zniżki na wszystkie produkty Cheero, Nomad i Power Practical w sklepie Mobilo. Kod jest ważny do 9 grudnia.

thinkapple_FB

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też: 

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: