PowerMe zamieni (prawie) każde urządzenie w power bank dla Twojego iPhone’a/iPada

Tomek Czech   25 listopada 2015

powerme-lightning

Jeśli nie jesteś zagorzałym fanboyem i używasz też sprzętu innego niż Apple, PowerMe może stać się jednym z Twoich ulubionych mini-gadżetów. PowerMe to malutki kabelek, który pozwala naładować dowolne urządzenie z portem microUSB lub Lightning przy użyciu innego urządzenia z wyjściem microUSB. Baterię swojego iPhone’a czy iPada naładujesz więc podłączając go do dowolnego smarfona lub tabletu z Androidem czy Windowsem, który w tym momencie stanie się po prostu power bankiem dla Twojego urządzenia.

berrolia

PowerMe pozwala też na proste i szybkie przesyłanie zdjęć i innych plików pomiędzy urządzeniami. Dzięki dodatkowemu adapterowi możemy go też używać jako klasycznego kabla USB – Lightning/microUSB.

Żeby uruchomić masową produkcję, twórcy PowerMe zbierają obecnie fundusze na Indiegogo. Kabelek z adapterem Lightning kosztuje 13 dolarów. Wysyłka w dowolny punkt globu jest darmowa.

KONKURS: wygraj kabel Cheero Danboard Lightning

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też: 

Źródło: Indiegogo, za Cult of Mac

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: