Wiarygodne źródła: premiera iPhone’a SE i nowego iPada Pro przełożona na 21 marca

Marek Twejn   28 lutego 2016

apple-event-stage

Skoro twierdzą tak Swisher i Paczkowski, to tak właśnie będzie: następny event Apple odbędzie się w poniedziałek, 21 marca. Kara Swisher z Re/code i John Paczkowski z BuzzFeed uważani są za jednych z tych dziennikarzy, którzy otrzymują kontrolowane przecieki bezpośrednio od Apple. 

Mark Gurman z 9to5Mac podawał wcześniej, że event odbędzie się we wtorek, 15 marca. Najprawdopodobniej został on przesunięty o tydzień. Jako pierwsza tę zmianę sugerowała już dwa dni temu koreańska strona KG News.

Podczas eventu Apple zaprezentuje 4-calowego iPhone’a SE, mniejszego iPada Pro oraz nowe paski do Apple Watcha

Warto dodać, że już dzień później, 22 marca, odbędzie się pierwsza rozprawa sądowa w sprawie Apple vs. FBI. Być może Apple przełożyło konferencję o tydzień z uwagi na duże zaangażowanie w sprawę z FBI. Możliwe jest też, że celowo zaplanowało event tak, by rozprawa odbyła się zaledwie kilkadziesiąt godzin po transmitowanym na cały świat wydarzeniu, na którym firma być może jeszcze raz stanowczo opowie się za koniecznością ochrony prywatnych danych wszystkich obywateli. 

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o premierze nowych produktów Apple.

Przeczytaj też:

Źródło: Re/code, BuzzFeed

Z miłości do Apple

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: