iPhone 7: małe zmiany w wyglądzie wykluczą użycie wielu akcesoriów do iPhone’a 6/6s/Plus?

Tomek Czech   23 czerwca 2016

screen-protector

Wielokrotnie słyszeliśmy, że iPhone 7 doczeka się tylko niewielkich zmian w wyglądzie w porównaniu do poprzednich dwóch modeli. Jedną z takich zmian może być nieco odmieniony przedni panel telefonu: z informacji uzyskanych przez japońską stronę MacOtakara wynika, że trochę dłuższy może być otwór głośnikowy, zmieniona może zostać też pozycja czujnika oświetlenia zewnętrznego, który w nowym iPhonie ma się znajdować po prawej stronie głośnika. Inna może być też wielkość i pozycja czujnika zbliżeniowego.

berrolia

Informacje te mają pochodzić od producentów szkieł ochronnych dla iPhone’ów, którzy z uwagi na możliwe zmiany wstrzymali całą produkcję.

O ile dla użytkowników są to minimalne, mało znaczące zmiany, które mogłyby nawet zostać niezauważone, o tyle dla producentów niektórych akcesoriów, przede wszystkim folii i szkieł ochronnych oznacza to, że ich dotychczasowe produkty nie będą mogły być użyte z nowym modelem iPhone’a.

Wiemy też, że kamera w 4,7-calowym iPhonie 7 ma być nieco większa od tej w obecnych modelach, a iPhone 7 Plus ma zostać wyposażony w podwójną kamerę, więc do tegorocznych modeli nie będziemy też mogli użyć takich akcesoriów do iPhone’ów 6/6s/Plus, jak etui czy dodatkowe obiektywy.

Małe zmiany w wyglądzie nowego iPhone’a wymuszą więc pewnie zdecydowane kroki ze strony producentów niektórych akcesoriów.

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Więcej o iPhonie 7:

Źródło: MacOtakara, za MacRumors

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: