Prezentacja słuchawek AirPods już 7 września?

Mateusz Majewski   30 sierpnia 2016

airpods-iphone-7-rendersNiedawno pisaliśmy dla Was o prawdopodobnych (mało, ale jednak) zdjęciach nowych słuchawek Bluetooth od Apple, które swoją premierę mogą mieć już podczas najbliższej konferencji 7 września. Dzisiaj docierają do nas kolejne pogłoski o zarejestrowaniu przez Euroazjatycką Wspólnotę Gospodarczą kilku nowych produktów Apple, w tym słuchawek nazwanych w dokumentacji AirPods.

berrolia

Dokumenty komisji Unii Gospodarczej, skupiającej kilka wschodnich państw, przedstawiają certyfikaty uprawniające do sprzedaży dwóch nowych wersji iPhone’a, dziesięciu wariantów Apple Watcha 2/S oraz wspomnianych, co jasno zaznaczone- bezprzewodowych słuchawek AirPods.

airpods-renders

Nadal nie jesteśmy jednak pewni jak wyglądać będą AirPodsy oraz czy zobaczymy je w pudełku z iPhone’em 7. Ze względu na potencjalnie sporą wartość słuchawek, Apple może zdecydować się na ich osobną sprzedaż w sklepach. Co znalazłoby się wtedy jednak w pudełku z telefonem? Rozważania na ten temat podejmował nasz redaktor naczelny oraz ja sam.

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: